letter4u-instagram


اولین کاری که پیشنهاد می کنم
، لایک و حمایت از پیج هایی هست که در قسمت اینستاگرامیها لینک آنها قرار داده شده است. در این مرحله، لایک کردن همه مطالب این صفحات جهت ضریب دادن به این مطالب و داغ شدن مطلب پیشنهاد می شود.

اینستاگرامیها:

http://instagram.com/letter4you
http://instagram.com/khamenei_ir
http://instagram.com/khamenei_quote
http://instagram.com/khamenei_video

در مرحله بعد، پست هایی که در این پیج ها و همچنین بخش تصاویر جنبش قرار داده شده را بازنشر (ReShare) کنید.
در این مرحله، برای نشر این تصاویر، متنهایی لازم است قرار دهید که می توانید از هشتگ های زیر برای مطالبی که خودتان در صفحه تان نشر میدهید استفاده کنید:

#letter4u
#paris
#european
#canada
#uk
#argentine
#england
#brazil
#germany

کار دیگری که می توانید انجام دهید، مراجعه به لینک هایی است که در قسمت صفحات پربیننده اینستا برای شما جمع آوری کرده ام. بعد از مراجعه به این صفحات، در قسمت کامنتها، (خصوصاً پستهای اخیر آن صفحه) با کامنت کردن مطالبی که در پایان همین مطلب قرار داده ام به بیشتر دیده شدن مطالب کمک کنید.


صفحات پربیننده اینستاگرام instagram (برای کامنت گذاری #letter4u ) :

barack obama
http://instagram.com/ofa_fl
http://instagram.com/ofa_nv
http://instagram.com/ofa_ia
http://instagram.com/ofa_mi
http://instagram.com/Georgewbush
http://instagram.com/rangers/
http://instagram.com/laurawbush
http://instagram.com/jebbush
http://instagram.com/thebushcenter

جدید:
کار دیگری که می توانید در اینستاگرام انجام دهید، سرچ کردن اسامی مختلف به زبان انگلیسی و کامنت گذاری هشتگ مربوط به جنبش یعنی #letter4u در زیر یکی از پست های هر شخص است. با این کار، هر یک از جوانان کشورهای مختلف را به صورت مستقیم از نامه ی رهبر معظم انقلاب، مطلع خواهید کرد.(اسامی مثل : Michael - albert - harry - patrick - james - george - philip - joe- jack - robin - leo - colin - roben - roy - alex -louis - daniel - antony - benjamin ... را سرچ کنید و در صفحاتی که برای شما معرفی می شود، کامنت بگذارید.)

اگر در صفحه اروپایی ها می خواهید کامنت بگذارید، کلمات و هشتگ های موجود در هر یک از سطرهای زیر را استفاده کنید(هر یک از سطرهای زیر و یا هر دو را می توانید در بخش کامنت های این سایت ها کپی و پیست کنید)  ::

 

#letter4u
letter4u if you`re looking for the truth#
Message of ayatollah Seyyed Ali Khamenei, Leader of The Islamic Republic of Iran To the Youth in Europe and North America
To the Youth in Europe and North America Message of ayatollah Seyyed Ali Khamenei

پیشنهاد ویژه:

در صورتی که در صفحات افراد خارجی، هشتگ ها و جملات پیشنهادی را قرار می دهید، اگر کامنت مرتبطی قبل از شما در زیر تصاویر این افراد قرار داده شده است، سعی کنید از ارسال کامنت تکراری پرهیز کنید؛ به عبارت بهتر، می توانید یا با قرار دادن بخشی کوتاه از بیانات رهبر معظم انقلاب (طبق تقسیم بندی هایی که در متن نامه نشان داده شده است) کامنت قبل از خودتان را تکمیل کنید و یا این که کامنت دیگری اضافه نکنید؛ به هر ترتیب سعی کنید صفحات یک نفر را تحت هیچ شرایطی کامنت باران نکنید! تا او بتواند و با تأمل و دقت پیام شما را بخواند؛ میتوانید فرض کنید صفحه خودتان را که پر از کامنت شده است؛ کلافگی این ماجرا، تأثیر منفی در انتقال پیام خواهد داشت.

*بد نیست درباره کارهایی که بهتر است انجام نشود(!) هم پیشنهادم را بخوانید:

سعی کنید در پیج افراد غیرسیاسی مثل بازیگرها و ورزشکاران، کامنت باران نکنید و پیج این افراد را به هم نریزید؛ چون قبل از هر چیز به هم زدن محیط خصوصی این افراد است؛ بنابراین فقط درصورتی اقدام به کامنت دهی(هشتگ و پیام های کوتاه) کنید که قبل از شما، کسی این کار را نکرده باشند.
اما در مورد افراد سیاسی، صفحات این افراد بیش از آن که جنبه خصوصی داشته باشد، به عنوان یک منبع خبری مطرح است؛ در نتیجه تعدد کامنت، موجب ایجاد مزاحمت برای آنها نخواهد شد.
برای دیدن پوستردر سایز اصلی، روی آن کلیک کنید.
letter4u-instagram